Zebra DC/DC Power Supply Brick PWR-BGA24V90W1WW
Zebra DC/DC Power Supply Brick
Zebra DC/DC Power Supply Brick
SKU: PWR-BGA24V90W1WW
Weight: 1 lbs.
Part Type Power Brick Power Supply
Interface Power
Product Highlights
Zebra, DC/Dc Power Supply Brick, IP67 Sealed, DC Input: 9-60V, 17.2A; Output: 24V, 3,75A, 90W, -40 to +65 Degrees C