Barcodefactory 4x2  DT Label [Premium Top Coated, Removable, Perforated] BAR-RDE-4-2-3000-3-ROLL
Barcodefactory 4x2  DT Label [Premium Top Coated, Removable, Perforated]
SKU: BAR-RDE-4-2-3000-3-ROLL
Weight: 5.75 lbs.
Print Technology Direct Thermal Only
Material Type Paper Labels
Width (inches) 4.00 inch
Length (inches) 2.00 inch
Core Size 3.00 inch
Outer Diameter 8 inch OD