Barcodefactory 3x1.75  DT Label [Perforated, for Mobile] L-VDU-30171P25
Barcodefactory 3x1.75  DT Label [Perforated, for Mobile]
SKU: L-VDU-30171P25
Weight: 16 lbs.
Print Technology Direct Thermal Only
Material Type Paper Labels
Width (inches) 3.00 inch
Length (inches) 1.75 inch
Core Size 0.75 inch
Outer Diameter 2.50 inch OD