Barcodefactory 4x3  DT Label [Premium Top Coated, Perforated, for Mobile, Black Mark Sensing]
SKU: RD-4-3-200-075
Weight: 24 lbs.
Print Technology Direct Thermal Only
Material Type Paper Labels
Width (inches) 4.00 inch
Length (inches) 3.00 inch
Core Size 0.75 inch
Outer Diameter 2.50 inch OD