Barcodefactory 2.25x1.25  DT Label [Premium Top Coated, Removable, Perforated] RDE-225-125-1135-1
Barcodefactory 2.25x1.25  DT Label [Premium Top Coated, Removable, Perforated]
SKU: RDE-225-125-1135-1
Weight: 11 lbs.
Print Technology Direct Thermal Only
Material Type Paper Labels
Width (inches) 2.25 inch
Length (inches) 1.25 inch
Core Size 1.00 inch
Outer Diameter 4 inch OD