SATO 4x6-inch RFID Labels P30021CLR020
SATO 4x6-inch RFID Labels
SATO 4x6-inch RFID Labels
SKU: P30021CLR020
Weight: 26 lbs.
Labels by Printer Sato CLE Series
Print Technology Thermal Transfer
Material Type Paper Labels
Integrated Circuit Monza 3
Width (inches) 4.00 inch
Length (inches) 6.00 inch
Core Size 3.00 inch
Outer Diameter 8 inch OD