SATO 4x2-inch RFID Labels P30021GLR010
SATO 4x2-inch RFID Labels
SATO 4x2-inch RFID Labels
SKU: P30021GLR010
Weight: 5.75 lbs.
Labels by Printer Sato GLE Series
Print Technology Thermal Transfer
Material Type Paper Labels
Integrated Circuit Monza 3
Width (inches) 4.00 inch
Length (inches) 2.00 inch
Core Size 3.00 inch
Outer Diameter 8 inch OD