Barcodefactory 1.25x1  TT Label [Perforated] TH1251-15PTT
Barcodefactory 1.25x1  TT Label [Perforated]
SKU: TH1251-15PTT
Weight: 5 lbs.
Print Technology Thermal Transfer
Material Type Paper Labels
Width (inches) 1.25 inch
Length (inches) 1.00 inch
Core Size 1.00 inch
Outer Diameter 5 inch OD