Barcodefactory 2.25x0.75  TT Label [Perforated] TH22575-15PTT
Barcodefactory 2.25x0.75  TT Label [Perforated]
SKU: TH22575-15PTT
Weight: 7 lbs.
Print Technology Thermal Transfer
Material Type Paper Labels
Width (inches) 2.25 inch
Length (inches) 0.75 inch
Core Size 1.00 inch
Outer Diameter 5 inch OD