SATO 3x1  TT Label [Perforated] SR30LT-10042
SATO 3x1  TT Label [Perforated]
SATO 3x1 TT Label [Perforated]
SKU: SR30LT-10042
Weight: 25 lbs.
Print Technology Thermal Transfer
Material Type Paper Labels
Width (inches) 3.00 inch
Length (inches) 1.00 inch
Core Size 3.00 inch
Outer Diameter 8 inch OD